Wróżka Zygfryda

Mroczna Wróżka Zygfryda przepowie Wam przyszłość na najbliższy okres czasu korzystając przy tym z kart Tarota, układu planet i konfiguracji pcheł w sierści swojego Kota Mruczka oraz pirackiego oprogramowania. 

Wodnik - To nie będzie dla Ciebie najlepszy okres. Trzynastego listopada nie wychodź z domu. Mars znalazł się w złej konstelacji z Planetą Zoltan. Strzeż się czarnego kota i unikaj polityki.

Ryby - Niestety. Karty pokazały śmierć. Unikaj spotkań z nieznajomymi, pij mleko i jedz dużo czosnku. Być może ominie Cię straszliwe przeznaczenie.

Baran - Niedobrze. Kłopoty w miłości. Wenus wchodzi w groźny układ ze Słońcem. Najlepiej myj włosy szamponem jajecznym, a wieczorem przed snem maluj paznokieć największego palca u prawej nogi na czarno. To pomoże Ci przetrwać.

Byk - Mrok i zniszczenie. Mało co może Cię uchronić przed śmiercią. Chyba tylko codzienna magiczna medytacja. Musisz stanąć na lewej nodze i prawą ręką trzymając się za lewe ucho (lewą zaś za lewą nogę) splunąć trzydzieści siedem i pół raza przez ramię (najlepiej swoje). Być może zostaniesz ocalony. Uważaj na co spluwasz!

Bliźnięta - Beznadzieja. Kup sobie sznur i się powieś... jeżeli może Ci coś pomóc, to tylko Magiczna Izolacja... nie myj się przez tydzień i nie wychodź z domu.

Rak - Nie śpiewaj w najbliższym czasie pod prysznicem. To może przynieść Ci pecha.

Lew - Straszne. Prawdopodobnie czeka cię okropny zgon. Rozluźnij się w ostatnich chwilach swojego życia i posłuchaj 
sobie jakiejś muzyki relaksacyjnej.

Panna - Jeżeli jesteś facetem, to współczucia. Co za mężczyzna ma znak Panna? Tak, czy inaczej, czeka Cię śmierć. Pójdź z kimś do kina, albo weź gorącą kąpiel dla odstresowania. 

Waga - Vanitas vanitatum et omnia vanitas. Prawdopodobnie wpadniesz pod samochód. Nie siedź tyle przed komputerem, to może ocalisz życie.

Skorpion - Nigdy nie lubiłam skorpionów. Marną widze przyszłość przed Tobą. Strzeż się czarnego kota. Zresztą i tak umrzesz.

Strzelec - Śmierć.

Koziorożec - Czekają Cie wspaniałe chwile. Układ planet mówi o licznych sukcesach w twojej pracy lub szkole. W harcerstwie (jeśli prowadzisz drużynę) czekają Cię liczne sukcesy wychowawcze. Wenus jest też w dobrej konstelacji. Będziesz miał powodzenie w miłości, chyba, że czytałaś(czytałeś) ostatnio jakiś horoskop - wtedy czeka Cię niechybna śmierć.