nr 8 - krąg granatowy

 

 

Janek Pastwa HO

Artykuł ten nie będzie prasową relacją: byłem tylko na jednym , skromnym odcinku i nie czuje się kompetentny opisywać tego co działo się w trzech miastach w kilku rodzajach służb. Nie będzie też tutaj wywiadów i zdjęć. Celem jaki sobie stawiam jest próba ewaluacji – czyli  próba podsumowania zalet i wad imprezy , która byłaby pomocna organizatorom kolejnej Białej Służby. Oczywiście takiej ewaluacji powinny przede wszystkim dokonać organizatorzy, ale myślę że nie zaszkodzi jeśli korzystając z gościnnych łamów (albo plików) Pobudki wesprę ewaluacje punktem widzenia szarego (albo raczej zielonego uczestnika).

Organizatorzy zwrócili się do nas z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu  medycznym podczas wydarzeń w mieście, potrzebni są także ratownicy  podczas naszych gier i zajęć zlotowych. Proszę o zgłoszenia wszystkich członków HOPR, którzy chcą przyjechać do  Poznania. Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej a również na  
www.czerwiec56.pl.
Zgłaszajcie się poprzez formularz na www i równolegle patrolami  przysyłajcie informacje zawierające wasz numer ewidencyjny HOPR, oraz  numer patrolu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiem także na wszelkie pytania:)

Czuwaj!
phm. Ewa Terakowska HR
Komendantka Okręgu Wielkopolskiego HOPR


Jak zapewne drodzy czytelnicy POBUDKI wiedzą wydaliśmy niedawno pierwszy tom Biblioteki Pobudki - książkę naszego rednacza WZGÓRZE ROSICZKI.
 
Jest to pierwsza z prawdziwego zdarzenia powieść o harcerzach ZHRu. Więcej informacji znajdziecie w poprzednich numerach Pobudki.
 
Mamy w związku z tym propozycję dla organizatorów obozów. Uważamy, że Rosiczka może być świetnym pomysłem na nagrody obozowe.  Jeśli uznacie, że warto to zapraszam do kontaktu -
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Zaczęliśmy się obawiać o zdrowie Pawła. Chłopak dostaje ostatnio same hymny pochwalne na temat swojej ostatniej książki (patrzcie poniżej) i jego artystyczne ego rozbuchało się do granic możliwości. Jest już pewien, że komitet noblowski rozważa jego kandydaturę do literackiej nagrody.

Drodzy czytelnicy - pomóżcie!
Piszcie jakieś bardziej wyważone a najlepiej krytyczne opinie na temat Wzgórza Rosiczki i to piszcie w dużej ilości, bo jest z Kohubem naprawdę źle.
Dla autorów najciekwaszych recenzji, ocenianych wg bardzo subiektywnych kryteriów, mamy nagrody w postaci książek "Pięć Zielonych" i oczywiście "Wzgórze Rosiczki".

Zatroskani redaktorzy Pobudki