... Tobardzo się z tego cieszymy! Dlatego jeśli lubisz pisać i masz coś dopowiedzenia - spróbuj swoich sił i prześlij nam swój artykuł!

 

Czekamy na teksty dotyczące metodyki, idei, wychowania gospodarczego, kształcenia,bieżących spraw harcerskich, a także takich, które będą inspiracją dlawszystkich naszych czytelników.

Oczywiście jeśli chcesz - możesz przesłać nam także tekst na temat wybrany przez siebie -jeśli nam się spodoba, to na pewno go opublikujemy.
 
Co trzeba zrobić, by Twój tekst znalazł się w Pobudce?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, pisząc mail na adres: pobudka/malpka/zhr.pl podaj swoje dane: imię i nazwisko, miasto z którego pochodzisz, środowisko harcerskie oraz załącz tekst artykułu. Jeśli planujesz cykl artykułów - wyraźnie to zaznacz.

Przesłany tekst zostanie poddany pod dyskusję w gronie redakcyjnym, a następnie sprawdzony przez korektorkę.

Wiedz jednak, że każdy numer "Pobudki" ma swój temat numeru oraz redaktora prowadzącego - i to od niego zależy czy Twój tekst zostanie opublikowany.

Zasady!
 
  1. Przesłany do nas artykuł musi być twoim tekstem autorskim, co oznacza, że nie może być kopią czyjegoś artykułu, ani zawierać fragmentów tekstów, bez ich wyraźnego oznaczenia jako cytatów.
  2. Do artykułu możesz dołączyć zdjęcia - każde z nich powinno być podpisane imieniem i nazwiskiem/ksywką autora.
  3. Do artykułu załącz swoją krótką notkę biograficzną oraz zdjęcie.
  4. Redakcja zastrzega sobie prawo do dokonywania drobnych korekt i/lub skrótów przed opublikowaniem.
  5. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania tekstu lub publikacji w kolejnym, a nie najbliższym numerze.
  6. Redakcja rozumie, że tekst do "Pobudki" na nudny temat został Ci wciśnięty jako zadanie na stopień - ale to nie znaczy, że wszyscy musimy chcieć go przeczytać! 
 
 

Do dzieła!!

 

Redakcja Pobudki.